Luxusní značka MOI NOI

Co o své značce říká zakladatel MOI NOI?

V roce 2017 jsme v Turecku vytvořili a pojmenovali naši značku, což znamená minimální a originální vesmír "Moi Noi"

MOI NOI není jen oblečení. Je to nápad, energie, myšlenka a láska v jednom. 

Moi Noi se stal jednou obrovskou rodinou - počínaje návrhářem až po konečného spotřebitele. Chceme vyrábět oblečení co nejvhodnějším způsobem pro zdraví dětí, citlivé na životní prostředí a sociální práva zaměstnanců.

Základní principy Moi Noi

Chceme Vám přinést produkty, které jsou v rovnováze v poměru cena/výkon, používáme vysoce kvalitní tkaniny s certifikací Oeko-Tex Standard 100 a v neposlední řadě je pro nás důležité aby oblečení nebylo škodlivé dětskému zdraví. Každý výrobek je navržen s maximální péčí a láskou. 

Proč nakupovat luxusní kolekci MOI NOI?

Rodiče ocení minimalistický design a nejvyšší kvalitu turecké bavlny s přidaným elastanem ( s certifikátem o zdravotní nezávadnosti ). Vzory na látkách jsou patentované a tím pádem i jedinečné. Jistotou zůstává, že nepotkáte děti ve stejných soupravách na ulici nebo ve školce. Vaše ratolesti budou opravdu stylové a jedinečné. Barva zůstává stále stejná i po několika vyprání, a materiál se nežmolkuje ani nesráží ( přece jen, nedoporučujeme sušit v sušičce).

Moje osobní zkušenost

Můj dvouletý syn využil a vynosil v posledním roce několik různých outfitů značky MOI NOI– overalů, letních kompletů, mikinu s kapucí, teplákové soupravy, čepice. Dle mého názoru je MOI NOI opravdu luxusní značka, která si zaslouží místo na světové scéně. Těším se z nádherných barev, propracovanosti, originality a hlavně, co je pro mě největším měřítkem, můj syn MOI NOI oblečení moc rád nosí při jakékoli příležitosti. Několikrát jsme dostali komplimenty od kolemjdoucích, nebo i naší paní doktorky, jaké stylové oblečení máme. Už několikrát jsem rozdávala naši e-shopovou vizitku na dětském hřišti, kdy maminky chtěli vědět odkud že mám tu nádhernou soupravu, kterou má mé dítko na sobě. Ach. Máme spousty spokojených zákazníků a věřím, že i Vy se připojíte do naší spokojené rodiny a najdete si cestu k této luxusní značce.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení